

На първи юни – по повод Денят на детето, имахме удоволствието да бъдем специални гости на празничното тържество на 2 СУ „Акад. Емилиян Станев“ гр. София, училище с над 1200 ученици и утвърдени традиции.



Част от учениците от ЦСОП „Проф. Димитър Кацаров“- гр. София се включиха в празника и заедно с децата от училището споделиха незабравими моменти, изпълнени с музика, игри и приятелство.



Благодарим на екипа на 2 СУ „Акад. Емилиян Станев“ за поканата, топлото посрещане и прекрасната организация на събитието. Такива срещи ни показват колко важни са приемането, подкрепата и радостта да общуваме помежду си.
Пожелаваме на всички деца безгрижно детство, много мечти и безброй поводи за усмивки!
Честит първи юни!